Aranżacja wnętrz – od czego zacząć

W aranżacji wnętrz najważniejszy jest dobry pomysł. Kiedy go znajdziemy, wykreowanie spójnej idei wystroju i jej realizacja mogą być znacznie prostsze. Ten blog powstał po to, by podsuwać czytelnikom różne inspiracje. Inspiracją do zrobienia interesującego projektu wnętrza jest wszystko, począwszy od barwy, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po właściwe akcesoria. Nieraz jakiś szczegół wystarczy, by w oparciu o niego oprzeć całą koncepcję wystroju, a wnętrza były bardziej oryginalne.

Na swoim blogu będę się przedstawić również podobne drobiazgi. Elementy, które motywowały mnie przy aranżacji własnego wnętrza, ale także i takie, które zupełnie nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w zdjęciach i tekstach przedstawianych na blogu będzie coś, co zainspiruje także Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję swojego bloga na żaden wybrany trend, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu będę niczego dyktować. Cały czas poszerzam swoje zainteresowania, poznaję nowe trendy i projekty.

W miarę możliwości próbuję być na bieżąco z nowinkami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w sieci czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeżeli któryś z moich pomysłów da wam impuls, będzie mi bardzo miło.

Comments are closed.